آیفون ۶ یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون ۷ تعویض کنید

آیفون ۶ یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون ۷ تعویض کنید

t7

آیفون ۶ یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون ۷ تعویض کنید! در ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

یک پیشنهاد جذاب و مناسب برای به دست آوردن آیفون ۷ (iPhone 7) اپل تنها یک روز پس از معرفی را بر عهده تی موبایل (T – Mobile) بگذارید! اطلاعات بیشتر را در ادامه این خبر به شما خواهیم داد. در ابتدا، باید گفته شود که از آغاز روز نهم سپتامبر تمامی مشترکان می توانند آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس (iPhone 7 Plus) را از طریق این خرده فروشی پیش خرید کنند.

اگر حالا یکی از گوشی های آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس را در اختیار دارید، می توانید با واگذاری آن به تی موبایل یک آیفون ۷ مدل ۳۲ گیگابایتی را بگیرید و وارد یک طرح ۲۴ ماهه برای مبلغ ۶۵۰ دلار شوید. به عبارت دیگر، با واگذاری گوشی خود به تی موبایل، یک آیفون ۷ به رایگان دریافت کنید.

اگر هم یک مدل با حافظه بیشتر یا حتی یک آیفون ۷ پلاس می خواهید، باید اندکی هم پول پرداخت کنید. و مدیر عامل تی موبایل یعنی جان لجر (John Legere) نیز امروز صبح با ارسال یک توئیت، تاکید کرد که اپل واچ ۲ (Apple Watch 2) نیز از تاریخ ۱۶ سپتامبر از طریق شعب مختلف این خرده فروشی قابل خریداری است. از همان روز هم آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس قابل خریداری است.

نظر شما در رابطه با این پیشنهاد وسوسه انگیز تی موبایل چیست؟ آیا این می تواند انگیزه خوبی برای دارندگان آیفون ۶ باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیا تک در حال کار بر روی پردازنده ۱۰ هسته ای جدیدی از سری X27 است

مدیا تک در حال کار بر روی پردازنده