فروش مستقل Kinect از ۱۵ مهر ماه سال جاری با قیمت ۱۵۰ دلار

فروش مستقل Kinect از ۱۵ مهر ماه سال جاری با قیمت ۱۵۰ دلار

- درXBOX ONE, اخبار تکنولوژی, کنسول ها
57
دیدگاه‌ها برای فروش مستقل Kinect از ۱۵ مهر ماه سال جاری با قیمت ۱۵۰ دلار بسته هستند
kinectwindows

مایکروسافت نقشه هایی در سر دارد . پس از شکست مسلم Xbox One در فروش در برابر PlayStation 4 که بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان قیمت پایین تر پلی استیشن سونی از جمله دلایل موفقیت عظیم این دستگاه بوده , مایکروسافت اعلام کرده که برنامه ای برای عرضه ی جداگانه ی Kinect از مهر ماه سال جاری با قیمت نسبتا مناسب ۱۵۰ دلار دارد .

مایکروسافت برنامه هایی برا کینکت خود دارد . خبر عرضه ی این دستگاه به صورت جداگانه حدود ۴ ماه بعد از معرفی پکیج Xbox One بدون کینکت و با قیمت ۳۹۹ دلار منشر شده است که پیش از معرفی این بسته قیمت Xbox One به همراه کینکت ۴۹۹ دلار بود . یعنی کینکت ۱۰۰ دلار به قیمت این دستگاه افزوده بود . پس ۱۵۰ دلار برای چه کسانی مناسب است ؟! مسلما اگر قصد خرید Xbox One دارید برای شما به هیچ وجه مناسب نیست .

عرضه و فروش جداگانه سنسور کینکت , بر اساس اخباری که در وبلاگ رسمی Xbox به آنها اشاره شده بود , نشان از ادعای مایکروسافت دارد که بر اساس آن استفاده از ایکس باکس وان به همراه کینکت، تجربه کاربری فوق العاده متفاوت و لذت بخش و همچنین بسیار بهتری را در سری مخصوصی از بازی ها و امکانات چند رسانه ای آن ارائه می کند.

بنا بر گزارشات منشتر شده ازسوی خود مایکروسافت مقدار فروش Xbox One این شرکت ,  در ماه ژوئن , همزمان با ارائه ی نسخه ی فاقد کینکت آن دوبرابر شده است .  هر چند که این میزان افزایش، رقم قابل ثبت و توجهی را برای رکورد فروش  در این محصول به ارمغان نیاورده است .

0

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اعضای جدید خانواده ی نکسوس, بزرگ تر و صد البته قوی تر

از چندی پیش شایعه ی معرفی نکسوس های